English خانه تماس با ما system group license system group license
جمعی از متخصصین با تجربه راهکارهای نرم افزاری سازمانی (Enterprise Software Solutions) گروه شرکت های همکاران سیستم، با هدف کارآفرینی بیشتر در کشور و همچنین تجاری سازی و توسعه ایده های نوآورانه مبتنی بر فناوری های اطلاعات (Information Technology)، شرکت «راهکارهای فناوری تحلیلی هوش آیند» را در سال ۱۳۹۸ تاسیس کردند. کمک به توسعه کسب و کار مشتریان، از طریق شناسایی دقیق و عمیق مسائل روز شرکت ها و طراحی و ارائه راه حل های نرم افزاری بهینه و نوآورانه برای این مسائل و در نهایت همکاری در استقرار اثربخش این راه حل ها رسالت اصلی «هوش آیند» است. بکارگیری نیروی انسانی باتجربه، تحصیلکرده، خلاق، با انگیزه و دارای دانش روز، از مهمترین سرمایه های «هوش‌آیند» است و دستیابی به خشنودی مشتری، محور تمام برنامه‌ریزی ها و فعالیت‌های توسعه‌ای و عملیات جاری «هوش‌آیند» است.
شرکت «هوش آیند» شریک تجاری گروه همکاران سیستم - بزرگترین و معتبرین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی کشور – است، بدین معنا که عضو شبکه تحت لیسانس فروش و استقرار محصولات نرم افزاری (Sales and Implementation Partner) همکاران سیستم و همزمان عضو شبکه همکاران توسعه محصولات نرم افزاری (Build Partner) همکاران سیستم محسوب می شود که مجوز طراحی و تولید راهکارهای نرم افزاری یکپارچه با محصولات همکاران سیستم را نیز بر عهده دارد. تمام استانداردهای عملیاتی شرکت «هوش آیند» در چارچوب الزامات و رویه های گروه شرکت های همکاران سیستم تعریف و اجرا می شوند. «هوش آیند» تمرکز اصلی خود را بر طراحی و تولید، فروش و استقرار نرم افزارهای سازمانی (Enterprise Software Solution)، در حوزه های زیر معطوف کرده است:
  • هوشمندی تجاری و رویکردهای تحلیل داده (BI & Analytics)
  • یادگیری ماشینی و تحلیل داده پیشرفته (Machine Learning and Data Science)
  • راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های متوسط و بزرگ (ERP)
  • راهکارهای نرم افزاری سازمانی بر بستر ابر ( ERP On the Cloud)
  • ابزارهای مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPM Tools)
از جمله پشتوانه‌های «هوش آیند» می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • مشارکت نزدیک و مجری در بیش از ۳۰۰ پروژه مختلف نرم افزاری همکاران سیستم در بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های ایرانی در صنایع مختلفی چون غذایی و آشامیدنی، کاشی و سرامیک، بازرگانی، سیمان، لوازم خانگی، فروشگاهی و خرده‌فروشی، پخش مویرگی و غیره
  • دانش علمی و تجربه عملی موفق بیش از ۱۰ ساله در حوزه تولید، فروش، استقرار و پشتیبانی نرم افزارهای سازمانی
  • داستان های موفقیت و طیف مناسبی از مشتریان راضی و دارای رابطه پایدار با شرکت
  • تسلط بر طیف کامل و منحصر به فردی از محصولات نرم افزاری از ERP تا BI و غیره
در هوش آیند با طراحی و پیاده سازی راهکارهای نرم افزاری اثربخش، بینش عمیقی از کسب و کار به مشتریانمان ارائه می دهیم، بینشی که به مدیران سازمان کمک می کند تا نقشه راه تغییرات نوآورانه و مدیریت خردمندانه را طراحی و اجرا کنند. این رویکرد، رمز رابطه پایدار هوش آیند با مشتریانش است.
system group license system group license ©۱۳۹۸-۱۳۹۹ تمامی حقوق مالکیت معنوی این وب‌سایت برای شرکت راهکارهای فناوری تحلیلی هوش آیند محفوظ است.